woensdag, 08 mei 2024
06:45 - 07:45
3 / 20
Jean Paul Arrachart
All-Level Bootcamp LMNTS Studio
Trainer
Jean Paul Arrachart
Locatie
Thuis Den Haag
07:30 - 08:30
16 / 20
Amit Ramautar
All-Level Bootcamp De Verademing
Trainer
Amit Ramautar
Locatie
De Verademing
08:00 - 08:45
5 / 6
Oh my Gym Trainer
Oh My Wod by Oh My Gym
Trainer
Oh my Gym Trainer
Locatie
Oh My Gym
08:30 - 09:30
7 / 20
Paolo Carenini
All-Level Bootcamp Vroesenpark
Trainer
Paolo Carenini
Locatie
Vroesenpark Rotterdam
08:45 - 09:45
11 / 22
Leonie Piso
All-Level Bootcamp Goffertpark
Trainer
Leonie Piso
Locatie
Nijmegen Goffertpark
09:00 - 10:00
3 / 20
Bart Bruntink
All Level Bootcamp Oude Warande
Trainer
Bart Bruntink
Locatie
Tilburg Oude Warande
09:00 - 10:00
4 / 22
Pepijn de Groot
All Level Bootcamp Randenbroek
Trainer
Pepijn de Groot
Locatie
Amersfoort Randenbroek
09:00 - 10:00
5 / 20
Rowan Veenhuizen
All-Level Bootcamp Hoornsemeer
Trainer
Rowan Veenhuizen
Locatie
Hoornsemeer Groningen
09:00 - 10:00
8 / 20
Anli Derks
All Level Bootcamp Lent
Trainer
Anli Derks
Locatie
Lent Ingang De Ster, Vrouwe Udasingel
09:00 - 10:00
5 / 22
Sharim Marckmann
All Level Bootcamp Sonsbeekpark
Trainer
Sharim Marckmann
Locatie
Arnhem Sonsbeekpark
09:00 - 10:00
2 / 24
Alexander Giorgino
All-Level Bootcamp Hofpark
Trainer
Alexander Giorgino
Locatie
Hofpark
09:00 - 10:00
7 / 20
Linda Alexandra
All-Level Bootcamp Prinsenbos thv “Praatplek”
Trainer
Linda Alexandra
Locatie
Prinsenbos
09:00 - 10:00
8 / 20
Regilio Pinas
All-Level Bootcamp Amerikaweg
Trainer
Regilio Pinas
Locatie
Amerikaweg
09:00 - 10:00
5 / 20
Amit Ramautar
All-Level Bootcamp Naald van Rijswijk
Trainer
Amit Ramautar
Locatie
Naald van Rijswijk
09:00 - 10:00
2 / 20
Jimmy Samsoedien
All-Level Bootcamp Paleistuin
Trainer
Jimmy Samsoedien
Locatie
Paleistuin
09:00 - 10:00
17 / 22
Andre Schutter
All-Level Bootcamp Kwartellaan
Trainer
Andre Schutter
Locatie
Kwartellaan
09:00 - 10:00
4 / 20
Robin van der Voort
All-level bootcamp Leiden Leidse Hout
Trainer
Robin van der Voort
Locatie
Leidse Hout - Theehuis
09:00 - 10:00
6 / 24
Stan Broekhuizen
All-Level Bootcamp Maximapark Anafora
Trainer
Stan Broekhuizen
Locatie
Utrecht Maximapark
09:30 - 10:15
9 / 25
Mike Tros
Online Bootcamp
Trainer
Mike Tros
10:00 - 11:00
2 / 24
Stan Broekhuizen
Slow Bootcamp Maximapark Anafora
Trainer
Stan Broekhuizen
Locatie
Utrecht Maximapark
12:00 - 13:00
1 / 20
Jean Paul Arrachart
All-Level Bootcamp LMNTS Studio
Trainer
Jean Paul Arrachart
Locatie
Thuis Den Haag
18:00 - 19:00
5 / 20
Mitchell Van der tak
All-Level Bootcamp Kralingse Bos
Trainer
Mitchell Van der tak
Locatie
Kralingse Bos
18:00 - 19:00
0 / 20
Mitchell Van der tak
All-Level Bootcamp Kralingse Bos Kopiëren
Trainer
Mitchell Van der tak
Locatie
Kralingse Bos
18:30 - 19:30
2 / 22
Muriel latumaelissa
All Level Bootcamp Vondelpark
Trainer
Muriel latumaelissa
Locatie
Vondelpark
18:45 - 19:45
3 / 22
Jiska Uijtdehaage
All Level Bootcamp Lent
Trainer
Jiska Uijtdehaage
Locatie
Beatlesstraat
18:45 - 19:45
1 / 20
Jimmy Samsoedien
All-Level Bootcamp De Verademing
Trainer
Jimmy Samsoedien
Locatie
De Verademing
18:45 - 19:45
5 / 24
Anne Colijn
All-Level Bootcamp Maximapark Anafora
Trainer
Anne Colijn
Locatie
Utrecht Maximapark
18:50 - 19:50
5 / 20
Paolo Carenini
All-Level Bootcamp Zuiderpark
Trainer
Paolo Carenini
Locatie
Zuiderpark Den Haag
19:00 - 20:00
2 / 20
Tuan de Vet
All-Level Bootcamp Oude Warande
Trainer
Tuan de Vet
Locatie
Tilburg Oude Warande
19:00 - 20:00
2 / 20
Jason Verhagen
All-Level Bootcamp Ijzeren Vrouw
Trainer
Jason Verhagen
Locatie
Den Bosch Ijzeren Vrouw
19:00 - 20:00
6 / 22
Lorenzo Zigrino
All Level Bootcamp Oosterpark
Trainer
Lorenzo Zigrino
Locatie
Oosterpark
19:00 - 20:00
2 / 20
Mosso Trainers
Boxing Bootcamp Spangen - Beukelsbrug
Trainer
Mosso Trainers
Locatie
Spangen - Beukelsbrug
19:00 - 20:00
6 / 20
Charlotte Montenegro
All-Level Bootcamp Leidschenveen Eendenplein
Trainer
Charlotte Montenegro
Locatie
Leidschenveen Eendenplein
19:00 - 20:00
7 / 20
Rachela Paape
All-Level Bootcamp Haagse Bos Bezuidenhoutseweg
Trainer
Rachela Paape
Locatie
Haagse Bos Den Haag
19:00 - 20:00
2 / 20
Emile Vrolijk
All-Level Bootcamp Weeskinderendijk
Trainer
Emile Vrolijk
Locatie
Weeskinderendijk
19:00 - 20:00
2 / 22
Leon de Poorter
All-Level Bootcamp Madestein
Trainer
Leon de Poorter
Locatie
Madestein
19:05 - 20:05
14 / 20
Mitchell Van der tak
All-Level Bootcamp Kralingse Bos
Trainer
Mitchell Van der tak
Locatie
Kralingse Bos
19:15 - 20:15
1 / 20
Jean Paul Arrachart
All-Level Bootcamp LMNTS Studio
Trainer
Jean Paul Arrachart
Locatie
Thuis Den Haag
19:30 - 20:30
5 / 20
Harry van den Bergh
All-Level Bootcamp Zandverstuiving Rosmalen
Trainer
Harry van den Bergh
Locatie
Rosmalen Zandverstuiving
19:30 - 20:30
3 / 20
Rowan Veenhuizen
All-Level Bootcamp Ni Hao Stadspark (Verzamelen bij SC Stadspark)
Trainer
Rowan Veenhuizen
Locatie
SC Stadspark Groningen (beweegtuin)
19:30 - 20:30
1 / 16
Mart Haringman
All Level Bootcamp Vathorst
Trainer
Mart Haringman
Locatie
Amersfoort Vathorst
19:30 - 20:30
4 / 20
Mosso Trainers
All-Level Bootcamp Vroesenpark
Trainer
Mosso Trainers
Locatie
Vroesenpark Rotterdam
19:30 - 20:30
10 / 26
Mandy Groeneveld
All Level Bootcamp Euromast-Westerkade
Trainer
Mandy Groeneveld
Locatie
Euromast Westerkade
19:30 - 20:30
4 / 22
Frits Oukes
All Level Bootcamp Randenbroekpark
Trainer
Frits Oukes
Locatie
Amersfoort Randenbroek
19:30 - 20:30
5 / 20
Sharim Marckmann
All-Level Bootcamp Cranevelt
Trainer
Sharim Marckmann
Locatie
Sportpark 't Cranevelt Arnhem
19:30 - 20:30
17 / 26
Stefan van Rijnswou
All-Level Bootcamp Prinsenbos
Trainer
Stefan van Rijnswou
Locatie
Prinsenbos
19:30 - 20:30
1 / 20
Fernando Gotschin
All-Level Bootcamp CKC Gebouw
Trainer
Fernando Gotschin
Locatie
CKC Gebouw
19:30 - 20:30
8 / 22
Oh my Gym Trainer
All-Level Bootcamp De Verademing Skatepark
Trainer
Oh my Gym Trainer
Locatie
De Verademing - Skatepark
19:30 - 20:30
4 / 20
Amit Ramautar
All-Level Bootcamp Hofpark
Trainer
Amit Ramautar
Locatie
Hofpark
19:30 - 20:30
3 / 20
Johan Hogenboom
All-Level Bootcamp Vrijheidspark
Trainer
Johan Hogenboom
Locatie
Vrijheidspark
19:30 - 20:30
9 / 20
Maria van der Velde
All-Level Bootcamp van Bergen Ijzendoornpark
Trainer
Maria van der Velde
Locatie
Van Bergen Ijzendoornpark
19:30 - 20:30
4 / 20
Robbert van Waterschoot
All-Level Bootcamp Kruisweg - Ridderkerk
Trainer
Robbert van Waterschoot
Locatie
Kruisweg Ridderkerk
19:30 - 20:30
2 / 20
Milan Hoekstra
All Level Bootcamp Wezelandenpark
Trainer
Milan Hoekstra
Locatie
Wezenlandenpark
19:45 - 20:45
4 / 20
Immeke Andela
All-Level Bootcamp Scheveningen Keizerstraat
Trainer
Immeke Andela
Locatie
Scheveningen - Keizerstraat
20:00 - 21:00
7 / 20
Jiska Uijtdehaage
All Level Bootcamp Goffertpark
Trainer
Jiska Uijtdehaage
Locatie
Nijmegen Goffertpark
20:00 - 21:00
2 / 20
Camille Filippo
All-Level Bootcamp Leidse Hout
Trainer
Camille Filippo
Locatie
Leidse Hout - Theehuis
20:00 - 21:00
2 / 20
Margit Demmendaal
All-Level Bootcamp Zegerplas
Trainer
Margit Demmendaal
Locatie
Zegerplas
20:00 - 21:00
0 / 24
Anne Colijn
All-Level Bootcamp Maximapark Anafora
Trainer
Anne Colijn
Locatie
Utrecht Maximapark
20:10 - 21:10
11 / 20
Rachela Paape
All-Level Bootcamp Haagse Bos Bezuidenhoutseweg
Trainer
Rachela Paape
Locatie
Haagse Bos Den Haag
20:10 - 21:10
5 / 22
Leon de Poorter
All-Level Bootcamp Madestein
Trainer
Leon de Poorter
Locatie
Madestein
20:15 - 21:15
0 / 20
Paolo Carenini
All-Level Bootcamp Rijswijkse Bos Schouwburg
Trainer
Paolo Carenini
Locatie
Rijswijkse Bos Schouwburg