donderdag, 25 april 2024
18:00 - 18:45
0 / 20
Jean Paul Arrachart
All-Level Bootcamp LMNTS Studio
Trainer
Jean Paul Arrachart
Locatie
Thuis Den Haag
18:00 - 19:00
6 / 22
Paolo Carenini
All-Level Bootcamp De Verademing
Trainer
Paolo Carenini
Locatie
De Verademing
18:15 - 19:15
3 / 8
Cas Bijlefeld
Power Bootcamp Leypark
Trainer
Cas Bijlefeld
Locatie
Tilburg het Leijpark
18:30 - 19:30
0 / 22
Muriel latumaelissa
All Level Bootcamp Vondelpark
Trainer
Muriel latumaelissa
Locatie
Vondelpark
18:30 - 19:00
7 / 25
Mike Tros
Online Bootcamp Abs & Booty
Trainer
Mike Tros
18:45 - 19:45
14 / 20
Regilio Pinas
All-Level Bootcamp Amerikaweg
Trainer
Regilio Pinas
Locatie
Amerikaweg
19:00 - 20:00
0 / 20
Thijs van der Voort
All-Level Bootcamp Zuiderplas
Trainer
Thijs van der Voort
Locatie
Den Bosch Zuiderplas
19:00 - 20:00
5 / 20
Norby Walden
All-Level Bootcamp Kralingse Bos
Trainer
Norby Walden
Locatie
Kralingse Bos
19:00 - 20:00
7 / 20
Jimmy Samsoedien
All-Level Bootcamp Hofpark
Trainer
Jimmy Samsoedien
Locatie
Hofpark
19:00 - 20:00
9 / 20
Jason Loanjoe
All-Level Bootcamp Ijsselmonde Park de Twee Heuvels
Trainer
Jason Loanjoe
Locatie
Ijsselmonde Park de Twee Heuvels
19:00 - 20:00
6 / 24
Danique Arlar
All-Level Bootcamp Maximapark Anafora
Trainer
Danique Arlar
Locatie
Utrecht Maximapark
19:00 - 20:00
0 / 20
Jip Heuperman
Power Bootcamp Kleverlaan Haarlem
Trainer
Jip Heuperman
Locatie
Kleverlaan
19:10 - 20:10
1 / 22
Paolo Carenini
All-Level Bootcamp De Verademing
Trainer
Paolo Carenini
Locatie
De Verademing
19:15 - 20:15
0 / 20
Jean Paul Arrachart
All-Level Bootcamp LMNTS Studio
Trainer
Jean Paul Arrachart
Locatie
Thuis Den Haag
19:15 - 20:15
1 / 20
Mosso Trainers
Boks Bootcamp Vroesenpark
Trainer
Mosso Trainers
Locatie
Vroesenpark Rotterdam
19:15 - 20:15
0 / 20
Marco Roerade
All-Level Bootcamp Noordduinseweg
Trainer
Marco Roerade
Locatie
Noordduinseweg
19:15 - 20:15
6 / 20
Mark Bosboom
All-Level Bootcamp Kwartellaan
Trainer
Mark Bosboom
Locatie
Kwartellaan
19:30 - 20:30
2 / 16
Bart Bruntink
Boks Bootcamp Leypark
Trainer
Bart Bruntink
Locatie
Tilburg het Leijpark
19:30 - 20:30
9 / 20
Britt Paats
All-Level Bootcamp Betaplein
Trainer
Britt Paats
Locatie
Betaplein
19:30 - 20:30
3 / 20
Maria van der Velde
All-Level Bootcamp Naald van Rijswijk
Trainer
Maria van der Velde
Locatie
Naald van Rijswijk
19:30 - 20:30
1 / 20
Mirjam Hoogenboezem
Power Bootcamp Randenbroek
Trainer
Mirjam Hoogenboezem
Locatie
Amersfoort Randenbroek
19:30 - 20:30
5 / 20
Jan Rooijackers
All Level Stadwandelpark
Trainer
Jan Rooijackers
Locatie
Eindhoven Stadswandelpark
19:30 - 20:30
5 / 20
Linda Alexandra
All-Level Bootcamp Rijnvaartpark
Trainer
Linda Alexandra
Locatie
Rijnvaartpark
19:30 - 20:30
2 / 20
Marenthe Jungerius
All Level Bootcamp Duindamseslag
Trainer
Marenthe Jungerius
Locatie
Duindamseslag
19:30 - 20:30
3 / 10
Milan Hoekstra
Gymbox WOD Marsweg 10
Trainer
Milan Hoekstra
Locatie
OutdoorGym Marsweg 10
19:30 - 20:30
13 / 16
Ilse van Luxemburg -Hazebroek
All-Level Bootcamp Park Eiland Triangel
Trainer
Ilse van Luxemburg -Hazebroek
Locatie
Parkeiland Triangel
20:15 - 21:15
1 / 22
Paolo Carenini
All-Level Bootcamp De Verademing
Trainer
Paolo Carenini
Locatie
De Verademing
20:25 - 21:25
3 / 20
Mark Bosboom
All-Level Bootcamp Kwartellaan
Trainer
Mark Bosboom
Locatie
Kwartellaan